Kérdés: Az a problémám lenne, hogy betegségemből adódóan elektromos rokkant kocsit kapok, a lépcsőházban az elhelyezés közös tárolóban történne, viszont 3 ajtón keresztül kellene bevinni. Mozgásban részben korlátozott vagyok. Az lenne a kérdésem: hogy a közös képviselőnek nem kötelessége ilyen esetben olyan külön tárolót biztosítani, ahonnan nekem is könnyebb lenne a közlekedés? Illetve elég drága dolog ez a kocsi és ha valaki hozzányúl?
Válasz: Tisztelt Kérdező! A társasházaknak nem kötelező akadálymentesítenie.